Kategorie: Aktuality, Anglický jazyk

Cambridge zkoušky 2021

Rádi bychom Vás informovali, že se letos budou opět na naší škole konat zkoušky Cambridge.

Ve spolupráci s jazykovou školou P.A.R.K. jsme pro Vás vybrali termín zkoušek 29. května 2021. Registraci budeme uzavírat 30. dubna 2021.

Registrační formulář pro jednotlivé úrovně zkoušky můžete vyplnit zde. Následné pokyny k platbě obdržíte na Váš e-mail, který uvedete ve formuláři. 

Více informací ohledně Cambridge zkoušek, jednotlivých úrovních, ukázkových testů a přípravných materiálů můžete nalézt na našich webových stránkách pod tímto odkazem.

V rámci podpory města Znojma a jeho projektu Kolumbus 1 mohou Vaše děti mít certifikát i letos zpětně proplacen. Jedinou podmínkou je mít trvalé bydliště na území města Znojma či jeho městských částech.

Díky dlouholeté spolupráci s brněnskou jazykovou školou P.A.R.K. jsme na ostré testy úspěšně připravili již 222 žáků naší školy! Jinak tomu nebude ani během letošního školního roku. Již od září vedou naši vyučující školní kroužky zaměřené přímo na přípravu na samotné zkoušky. Věříme, že jsou naši žáci dobře připraveni. I v běžných online hodinách anglického jazyka rozvíjíme jazykovou vybavenost, využíváme učebnice Cambridge a snažíme se o co nejpřirozenější obohacování slovní zásoby a používání řeči v běžných situacích.

Cambridge certifikáty jsou celosvětově uznávané a otevírají dveře do širokého profesního světa. V dnešním propojeném světě jsou téměř nezbytnou součástí všech, koho láká práce či studium za hranicemi naší země. My Vám zprostředkujeme jejich verze pro žáky ZŠ, ale osvojením jejich principů získají děti potřebné sebevědomí v plnění vyšších úrovní v budoucích letech.
Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se na nás.

English teachers

print Formát pro tisk