Kategorie: Důležité informace

Online hodiny

Milí rodiče, od pondělí 20. dubna nabídneme rozšíření online výukových hodin pro 5. ročník a celý druhý stupeň, na které se žáci budou moci každý týden připojit v aplikaci Teams.

Žáci pátého ročníku nyní budou moci využít 2 online hodiny týdně českého jazyka, matematiky a cizího jazyka, dále pak jedné online hodiny vlastivědy a přírodovědy.

Pro žáky 6. – 7. ročníků budou připraveny 2 online hodiny týdně českého jazyka, matematiky a prvního cizího jazyka. Jednu online hodinu týdně pak mohou navštívit v těchto předmětech: dějepis, zeměpis, přírodopis, fyzika a druhý cizí jazyk.

Žáci 8. – 9. ročníků budou mít 2 online hodiny týdně českého jazyka, matematiky a prvního cizího jazyka. Jednu online hodinu týdně se pak zaměří na tyto předměty: dějepis, chemie, zeměpis, přírodopis, fyzika a druhý cizí jazyk.

Na online hodiny se můžete připojit buď na PC/notebooku, kde se přihlásíte pod školním účtem žáků do Office 365 (www.office.com), a vybere si aplikaci Teams.

Nebo se online hodiny můžete připojit také přes telefon. Zde si stačí stáhnout aplikaci Teams z GooglePlay nebo AppStore (aplikace je zdarma). Přihlásíte se školním účtem žáka (prijmeni.jmeno@zsmarese.cz) a rozvrh online hodin tam uvidíte v kalendáři.

Věříme, že online hodiny budou žáci využívat a vše takto společně zvládneme!

print Formát pro tisk