Kategorie: Důležité informace

Školní jídelna

Vážení rodiče a všichni strávníci.

Po letních prázdninách mají někteří strávníci menší problémy s výběrem a objednáváním jídel. Proto připomínáme.

1. Změna hesla.

Nové strávníky, kteří obdrží nebo již obdrželi heslo pro první přihlášení, prosíme, aby si toto heslo změnili. Všem, kteří provedli změnu hesla, děkujeme. Chceme Vás jen požádat, abyste volili heslo, které si Vaše děti dobře zapamatují (jméno oblíbené pohádkové postavičky, oblíbené hračky apod.). Narážíme totiž na to, že v případě zapomenutí čipu si dítě nemůže vytisknout náhradní stravenku, protože si příliš složité heslo nepamatuje.

2. Odhlašování, přihlašování a výběr obědů.

Máme na výběr ze dvou možností. Všichni přihlášení strávníci, mají automaticky zvoleno menu č. 1 – poznáte podle „fajfky“. Pokud chcete menu č. 2, pak si je musíte zvolit. Setkáváme se ale s tím, že někteří strávníci si potvrdí menu č. 1, tím si zruší „fajfku“ u tohoto jídla a oběd si nechtěně odhlásí. Doporučuji proto po provedené volbě ještě jednou zkontrolovat, zda máte všechna Vámi zvolená jídla označena „fajfkou“. Nakonec pak nezapomeňte ODESLAT (zelené okénko uprostřed nahoře), 

3. Omylem odhlášený oběd.

Pokud se stane, že si omylem oběd odhlásíte, obraťte se na vedoucí ŠJ paní Novotnou a domluvte se na řešení této situace.

Mgr. Eva Hubatková

print Formát pro tisk