Kategorie: Korfbal

První zápasy

Tento víkend 24. 10. máme odehrány první kola ve všech ligách.

Liga do 11 let odehrála 29. 9. první zápasy ve vybíjené a v korfbale zatím jen mezi sebou kde hrají dvě družstva ZŠ JUDr. Josefa Mareše, ale těšíme se již na 3. 11., kdy by měla přijet ZŠ Prosiměřice pod vedením trenéra Aladára Danče. Většina těchto hráčů hraje na zkušenou lidu mladších do 13 let.

První kolo ligy mladších žáků – MLŽ, se odehrálo ve Znojmě, kde zatím všechno prohráli, ale za to získávají spoustu zkušeností. Hráli proti Prostějovu, Brnu a Kutné Hoře.

Skórovali: Klára Kočková 3 koše, Jitka Pavlíčková 2, Michaela Štachová 2, Tomáš Toufar 1, Patrik Křupal 1, Erika Kourková 1.

DĚKUJEME RODIČŮM, KTEŘÍ PŘIŠLI FANDIT A TÍM POVZBUDIT SVÉ RATOLESTI.

V lize starších žáků STŽ do 16 let se nám již ze začátku dařit, ze čtyř zápasů máme tři vítězství. Pro nemoc a lenost STŽ jim vypomáhájí i někteří z MLŽ a to Amálie Zonová, Adéla Vévodová, Jitka Pavlíčková, Tomáš Toufar.

Ze čtyř zápasů dali koše: kap. Jan Toufar 9, Miroslav Ságner 9, Ivana Vejtasová 6, Vladimír Bartoník 6, Patrik Křupal 2, Tomáš Toufar 4, Jitka Pavlíčková 1, Erika Kourková 1, Michaela Štachová 2.

print Formát pro tisk