Kategorie: 1. stupeň

Turnaj ve vybíjené 3. ročníků

Sportovní den v podobě turnaje ve vybíjené jsme uspořádali minulý týden ve středu 21. června.

I přesto, že se celé soutěžní klání uskutečnilo kolem desáté hodiny dopoledne, samotné děti byly připraveny ve sportovním oblečení již od jejich příchodu do školy.

Poté, co jsme se všichni přesunuli na školní dvůr, kde se turnaj odehrával, mohla u dětí konečně propuknout ona soutěživost a především chuť si zasportovat. Během dopoledne jsme odehráli šest základních turnajů, ve kterých se rozhodlo o prvních dvou místech. Na prvním místě se umístila třída 3. A a hned v těsném závěsu krásné druhé místo obsadila třída 3. C. Třetí místo nakonec vybojovala třída 3. B. Těsný výsledek posledního turnaje rozhodl
o bramborovém umístění třídy 3. D, která nám ale během celého turnaje připomínala ono známé heslo: „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a především si užít radost ze hry.“

Na závěr tedy nesmělo chybět vyhlášení výsledků, předání diplomů a věcných cen jednotlivým třídám. Vítězné družstvo si odneslo putovní pohár, který bude příští školní rok obhajovat. Zdali se jim to opravdu podaří, tak na to si budeme muset společně počkat do června roku 2018 J.

Celé horké středeční dopoledne jsme zakončili vyhlášením nejlepších a zároveň nejpoctivějších hráčů zúčastněných tříd a především sladkou osvěžující odměnou v podobě ovocné zmrzliny.