Uzavření školy a školek

Vážení rodiče. 

Vláda omezuje s účinností ode dne 27. února 2021 od 00:00 hod. do dne 21. března 2021 do 23:59 hod:

  1. provoz základních škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole
  2. provoz mateřských škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost dětí na předškolním vzdělávání v mateřské škole, s výjimkou mateřské školy při zdravotnickém zařízení.

To znamená, že od 1. 3. 2021 budou uzavřeny naše dvě třídy MŠ - Pampeliška i Konice 119.

Žáci 1. a 2. ročníků přecházejí od 1. 3. 2021 na distanční výuku.  Ostatní ročníky ve výuce na dálku pokračují jako dosud.

Nařízení platí zatím do 21. 3. 2021. Netroufám si odhadnout, zda je toto datum opravdu konečné, nebo zda uzavření bude pokračovat i po tomto datu. 

Děkuji Vám všem za pochopení a trpělivost. Vím, že je pro Vás toto období extrémně náročné. Proto Vám velice děkuji za podporu a péči, kterou věnujete svým dětem. Opravdu bychom se při výuce na dálku bez Vaší pomoci neobešli. Moc dobře to víme a ceníme si Vašeho pozitivního přístupu. Budeme se snažit, abychom tuto situaci zvládli co nejlépe a věřím, že stejně jako v loňském roce to vše společně zvládneme a brzy se s našimi dětmi a žáky sejdeme ve škole  a školce při prezenční výuce.

Mgr. Eva Hubatková