Klub sportovní gymnastiky Znojmo 1990 - 2015

V letošním roce slaví Klub sportovní gymnastiky Znojmo již čtvrt století svého fungování. Zdá se to jako včera, kdy několik malých děvčátek zkoušelo své první gymnastické krůčky. O tom, ale i o spoustě dalších společně strávených chvílích vypovídá kniha plná fotografií, kterou si mohou objednat současní i ti odrostlejší svěřenci u p. trenérky Ivany Křístelové a zavzpomínat na první medailové úspěchy i mistrovské tituly, soustředění u nás i v zahraničí, i třeba účast na festivalu Blume Gran Canaria na Kanárských ostrovech.

A kdo si chce vyzkoušet na vlastní kůži, jak chutná gymnastika, může přijít ve středu 9. 9. 2015 v 15:00 hod. na výběr talentovaných dětí do gymnastické školičky.

Na malou ochutnávku vás zveme již 1. 9. 2015 do městského parku k divadlu, kde se předvedou naše závodnice a závodníci na Air Tracku na akci Domu dětí a mládeže ve Znojmě. Tomu všemu však bude předcházet ještě soustředění před podzimní sezónou a hlavně natáčení Českou televizí našeho tréninku pro soutěž „Díky, trenére“. Naše trenérka Ivana Křístelová totiž byla vybrána mezi třicítku z patnácti set trenérů mládeže ČR a navíc jako jediná zástupkyně gymnastických sportů. Více se o tom můžete dočíst na stránkách www.dikytrenere.cz.

Odkaz na webové stránky klubu: http://gymnastika-zn.blog.cz/