Kategorie: 1. stupeň

Sportovní den mládeže s TAJV ve Znojmě

Ve čtvrtek 2.11.2023 se uskutečnil 2. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV ve Znojmě

na venkovním sportovišti ZŠ JUDr. Josefa Mareše pro žáky školy a místní děti. Sportovní akce TAJV ve Znojmě patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Modráci“, který byl tvořen z členů Martin Bence, Vít Baláž, Ema Menoušková, Milan Dinha, Jakub Malačka, Lukáš Tejral, Radim Fiala, Martin Borodáč a Leo Nguyen. Finalisté postupového turnaje ve Znojmě získali upomínkové diplomy a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči ze Znojma nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, město Znojmo a Jihomoravský kraj.

Sportovní den mládeže s TAJV ve Znojmě byl zrealizován za podpory města Znojma a partnerů soutěže.