Kategorie: 2. stupeň

Mareška na přespolním běhu

Dne 26. 9. 2023 se tým našich sportovců zúčastnil okresního kola v Přespolním běhu. Letošní ročník se konal v Gránickém údolí a byl náročný z hlediska terénu, ale i velké konkurence.

Zúčastnilo se 16 škol z okresu Znojmo.  Nicméně týmy našich sportovně nadaných dětí se umístili na skvělých místech.

Největší triumf zaznamenali naši mladší žáci, ve složení Kratochvíl Adam, Kratochvíl Filip, Holík, Gonščák, kteří vybojovali třetí místo ve své kategorii, a tudíž si odnesli bronz.

Tým mladších žákyň, ve složení Baltová, Molíková, Kubisová, Večeřová, Pokorná, se umístil na desátém místě.

Tým starších žákyň, ve složení Vaculová, Demchenko, Popovychuk, Kocmanová, Vévodová, Soukupová, na devátém místě.

A naši starší borci, ve složení Beneš, Tkadlec, Kůřil, Rolník, letos závodili ve velkém oslabení, takže díky alespoň za účast.

Moc díky všem zúčastněným a přeji i nadále sportovní nadšení.