Kategorie: Klub sportovní gymnastiky

Mistrovství ČR

Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice žáků 2. – 3. 12. 2017 Praha, Hradčany

Vrcholem podzimní sezóny sportovních gymnastů bylo uplynulý víkend Mistrovství ČR žáků ve výkonnostních stupních. Znojemský klub sportovní gymnastiky reprezentovala šestice nadějných gymnastů pod vedením trenérů Jiřího Kostika a Davida Okoše.

Ve  výkonnostním stupni 1 se nejlépe dařilo Alexu Draganovi Pojerovi, který obsadil v silně obsazeném poli soupeřů z celé ČR 47. místo. Vítězslav Pospíšil skončil na 86. a Petr Coufal na 88. místě.

Ve VS 2 mladších žáků velmi vyrovnaný výkon podali 27. Tibor Kovaljov a na 30. místě Matyáš Červinka. Nejlepšího umístění dosáhl ve VS 2 starších žáků  Martin Pospíšil, který skončil dvanáctý.

Chlapcům gratulujeme k umístění na tak významné soutěži a přejeme hodně zdaru i v příštím roce. Trenérům děkujeme za vzornou přípravu svých svěřenců, Městu Znojmu, Středisku volného času ve Znojmě, Jihomoravskému kraji, MŠMT, ČUS, rodičům a všem našim sponzorům děkujeme za veškerou podporu.