Děti si připravily krátké pásmo s písničkami a také zahrály pohádku "Boudo, Budko". Děkujeme všem babičkám a dědečkům za účast na zakončení a také za čas, který nám věnovali četbou pohádek. Budeme se těšit příští rok.
Dne 23. 6. 2026 proběhlo v MŠ Konice zakončení projektu Babička a dědeček do školky.
Děti si připravily krátké pásmo s písničkami a také zahrály pohádku "Boudo, Budko". Děkujeme všem babičkám a dědečkům za účast na zakončení a také za čas, který nám věnovali četbou pohádek. Budeme se těšit příští rok.
|
Autor: Vydáno: 24.6.2026 15:37 Přečteno: 9x |