Slavnostní vyhodnocení výtvarné soutěže "Jak sportuje celá rodina" proběhlo dne 17. 11. 2015 v zasedací místnosti MěÚ Znojmo.
V úterý 10. listopadu odpoledne jsme se vydali za zvířátky k Soukupům na zahradu.
Svatomartinský týden proběhl ve znamení husiček, koníků a sněhových vloček.
11. listopadu 2015 se účastnilo 50 žáků naší školy divadelního představení Black and White v Národním divadle v Brně.
I v letošním školním roce se naši starší žáci se svými vyučujícími setkali s trojicí sympatických muzikantů, kteří k nám přijeli až z Olomouce, aby se s námi podělili o nestárnoucí hity světové populární hudby.
První turnaj mezi Prosiměřicemi a naší školou dopadl kladně.
Výsledky fotografické soutěže.
V projektu Díky, trenére se stříbrného poděkování dostalo nejlepší trenérce mládeže České republiky z Klubu sportovní gymnastiky Znojmo a současně učitelce ZŠ JUDr. J. Mareše Znojmo Ivaně Křístelové.
V úterý 3. listopadu proběhla od 17:00 do cca 18:30 v městském parku vedle naší školy Halloweenská stezka, kterou zorganizovala třída 7.C pod vedením Mgr. Petry Hřebíčkové a Mgr. Aleny Fukalové.
V pondělí 2. 11. 2015 se žáci 9. tříd, v rámci učiva dějepisu, zúčastnili výukového programu Českoslovenští legionáři na Rusi.
V uplynulých dnech proběhl na naší škole již tradičně podzimní sběr starého papíru. Všem rodičům a dětem děkujeme za velice aktivní přístup k této akci.
Pohár z Pelhřimova za první místo v kategorii juniorek Memoriálu Zuzany Hartlové vybojovala Marie Černá z KSG Znojmo před druhou Barborou Kešnarovou a třetí Terezou Štufkovou z Jindřichova Hradce.
Čarodějnice, kostlivci, příšery, černé kočky, tanec, soutěže a hry. Tak probíhalo Halloweenské odpoledne ve školní družině.
Tento víkend 24. 10. máme odehrány první kola ve všech ligách.
Od začátku října jsme ve všech odděleních školní družiny vyráběli různá halloweenská strašidla - bubáky, duchy a netopýry.